>

Pneumatiky na vysokozdvižný vozík

Nabídka pneumatik na vysokozdvižný vozík

Pneu na vzv

Níže v tabulce jsou nabízené typy pneumatik. Kliknutím na daný typ se vám otevře přesný popis pneu, včetně prodávaných rozměrů. Můžete si tak pohodlně vybrat pneumatiku, která odpovídá Vašemu vysokozdvižnému vozíku. V tuto chvíly nabízíme pneumatiky značky Trelleborg. Firma Trelleborg je vyhledávaným odborníkem ve výrobě pneu na vzv a manipulační techniku.

Pneumatiky na vysokozdvižný vozík značky Trelleborg

Superelastické pneumatiky

Monarch Elite XP Rota

Monarch

Elite XP

Rota

Orca Premia Mastersolid

Orca

Premia

Mastersolid

Duratrak

Duratrak

Vzdušnicové pneumatiky

TR900 T800 T900

TR900

T800

T900

Námi nabízené pneumatiky jsou určeny pro všechny typy vzv. V nabídce naleznete jak superelastické tak vzdušnicové pneu. V případě superelastických Vám poskytneme kompletní servis včetně montáže nových a likvidace starých pneumatik.

Výrobci vozíků kladou stále větší nároky na pneumatiky. S nárůstem potřeby přemisťování většího množství materiálu se zvyšuje také potřeba zvýšit nosnost samotných vozíků a pneumatik. Prostředí ve kterém se s materiálem manipuluje je také různorodé. Přesun materiálu ve skladech s litou podlahou, ale také na staveništích či v prostředích, kdy se tu a tam na zemi objeví předmět, který velice snadno a rychle může pneumatiku poškodit.

Lidé kteří se zabívají problematikou manipulace s materiálem, jsou si dobře vědomi problémů, které mohou vzniknout špatným výběrem pneumatik. Každý provoz si vyžaduje speciální pozornost. Výběr správné pneumatiky může ušetřit spoustu času i peněz. Pokud si nevíte s výběrem rady obraťte se na nás. Kontakt